H&M online

Skandynawska marka H&M istnieje już od dekad. W Polsce pierwszy sklep H&M pojawił się równo dziesięciolecie temu. Ta firma osiągnęła niebywały sukces na skalę światową, ponieważ udało się jej połączyć wysokiej jakości towary z przystępnymi cenami. O ile jeszcze do tej pory nie nabywałeś ubrań tej firmy, to najlepsza pora, by odwiedzić pobliski sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to zrobisz, powinieneś zobaczyć oficjalną stronę internetową tego nordyckiego przedsiębiorstwa odzieżowego. Witryna jest zaprojektowana też na najnowsze urządzenia przenośne i udostępnia wiele interesujących opcji. Na portalu sprawdzisz, jakie produkty może zaoferować stacjonarny sklep H&M. Niedawno firma H&M nawiązała współpracę z gwiazdorem futbolu – samym Davidem Beckhamem. Na stronie internetowej znajduje się krótki filmik reklamowy z rolą Beckhama, który został stworzony przez sławnego Guya Ritchiego, błyskotliwego reżysera filmowego, byłego męża Madonny. Przystojny gwiazdor promuje markową kolekcję bielizny dla panów. Wszystkie sprzedawane pozycje poznasz w przejrzystym katalogu produktów.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

O ile nie lubisz sklepów z ubraniami i wolisz dobierać kreacje dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w wygodnym fotelu przed komputerem, witryna internetowa firmy H&M zapewnia ci bardzo pomocne narzędzie – elektroniczną przymierzalnię. Na witrynie zobaczysz panią bądź faceta w bieliźnie, na którego wdziejesz ubrania. W ten sposób sprawdzisz, czy np. żółta marynarka pasuje do niebieskich spodni. Co najciekawsze, możesz dopasować nawet twarz modela oraz zapisać daną koncepcję na przyszłość.

Witryna firmy H&M gwarantuje 25% upustu na towar, o ile zarejestrujesz się do markowego newslettera.

Czy uważasz, że w internecie jest niewiele godnych polecania wpisów? Jeśli masz zamiar wejść na naprawdę pożyteczny portal, to zalecamy ten portal.

To świetna propozycja – będziesz mieć najnowsze informacje na temat mody darmowo i na dodatek kupisz ubranie ze sporą zniżką używając bonu, który zrealizuje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi