Flakonik z wodą toaletową – idealny plan na prezent na każdą okazję

W sytuacji gdy szukamy pomysłu na obdarowanie bliskim nam osób – zapachy są idealnym rozwiązaniem. Najważniejsze jest to iż niezwykle pożytecznym. Aby jednak zrobić to w dobry sposób musimy dostosować formę zapachu do temperamentu osoby, którą trzeba obdarować. Po pierwsze istotna jest estetyka – należy poszukać coś eleganckiego dla osoby starszej a czegoś nieco bardziej nowoczesnego dla młodych osób. Dla osoby żywiołowej wybierzemy perfumy o świeżym zapachu najlepiej kwiatowej albo owocowej.

perfumy marki Versace

Autor: Harry Heng
Źródło: http://www.flickr.com
Dla osoby statycznej, o subtelnym charakterze lepsze okażą się nieco cięższe nuty zapachowe. Zapachy najlepiej sprawdzą się, jeśli chcemy obdarować naszą partnerkę lub partnera – perfumy będą później bowiem kojarzyć się z naszą osobą a przy okazji dawać przyjemne skojarzenia.

Dla Pani bardzo łagodnej, o delikatnej urodzie najlepszą opcją będą perfumy Thierry Mugler Angel Innocent Woman Woda perfumowana 75 ml spray. Wspaniale będą się komponować z wyjątkowym wdziękiem i delikatnością każdej kobiety. Zastosowane z rana orzeźwiają i dodają energii.

drogeria

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Versace Crystal Noir Woman Woda toaletowa 90 ml spray to propozycja dla każdej szykownej kobiety. Każda kobieta z klasą będzie zachwycona tymi perfumami. Versace dba, aby kobiety mając na sobie ich zapach czuły się w najlepszej kreacji. Zapach podkreśla kobieca potęgę, ale również zmysłowość. Flakonik o wyjątkowym wyglądzie stanie się ozdobą każdej toaletki. Jeśli interesuje Cię ten temat – więcej o wodzie toaletowej Versace na Biagiotti Mistero di Roma woda toaletowa 100 ml – Jak nazwa perfum wskazuje powstały z myślą o miejscu jakim jest Rzym – sposób zapakowania perfum zaprojektowany na kształt Rzymskich budowli. Zapach ten (więcej: warty polecenia odnośnik) lubić będą zdecydowanie kobiety dojrzałe, majace upodobanie w orzeźwiających aromatach. Aromat bardzo długo pozostaje na ciele. Jest więc także wydajny oraz długotrwały.

Równie ciekawą opcją jest zapach Escada Femme Woda toaletowa 30 ml. Staną się wspaniałym prezentem dla kobiety znającej wagę swojego piękna i zmysłowości, pragnącej zdobywać mężczyzn. Taki aromat na pewno da jej taką możliwość. Zapach jest wyjątkowo intensywny oraz przykuwający uwagę. Użyty o poranku utrzymuje się cały dzień.