Firma Beurer – dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie

Firma Breurer jest niemiecką firmą, która produkuje swoje produkty także w Polsce. Firma zajmuje się produkcją dobrej jakości urządzeń medycznych, które mają zadanie poprawę komfortu życia – poprawiania i kontrolowania zdrowia. Ludzie poszukujący towarów, będących połączeniem ciekawego designu i efektywności powinni zwrócić baczną uwagę na towary marki Breurer.

Beurer

Autor: Tolbxela
Źródło: http://www.flickr.com
W szerokiej gamie produktów przedsiębiorstwa Beurer, który ostatnimi czasy uzyskał ogromne poparcie wśród konsumentów jest Beurer MG 150. Za ową nazwą kryje się ratunek dla dużej ilości ludzi cierpiących na zbytnie napięcie, potrzebujących odprężającego oraz uwalniającego od bólu masażu. Produkt to urządzenie masujące do pleców i karku. Obsługa masażera jest wyjątkowo łatwa – wyposażony w możliwośc regulacji intensywności masażu za pomocą małej liczby przycisków. Niewielkie wymiary urządzenia powodują, że jest pakowny – mamy możliwość zabrać go w każde miejsce i w każdym miejscu cieszyć się rozluźniającym masażem.

Masażer stóp Beurer FB 50 (więcej o produktach Beurer tutaj: masażer do stóp Beurer na jest urządzeniem pozwalającym na usuniecie napięcia stóp poprzez masaż wibracyjny i bąbelkowy stóp. Ma właściwość dopasowania czasu. Dodatkowo prócz dostarczenia relaksu masażer pozwala na ciągłe posiadanie stóp w świetnej kondycji – w komplecie znajduje się bowiem element do niszczenia do pozbycia się zbędnego naskórka. Dodatkowo posiada opcję dodawania do wody olejków do stóp.

Każdy człowiek troszczący się o kondycję i witalność potrzebuje na co dzień monitorować swoją wagę. Właściwe BMI pozwala na zachowanie szczupłej sylwetki oraz wspaniałego samopoczucia. Dla tych klientów marka Breurer ulokowała wśród swych propozycji również wagi łazienkowe. Wyjątkowo wzięty produkt to BEURER GS 21 Madagascar (zobacz propozycje na stronie Model wyposażona jest w maksymalne obciążenie 180 kilogramów.

Po zważeniu kończy pracę bez ręcznej ingerencji, co pozwala na żywotność baterii. Dla osób chcących wprowadzić większą ilość radosnych kolorów do łazienki powstała kolejna waga, nieco bardziej kolorowa model BEURER GS 27 Paski. Waga ta jest w stanie „udźwignąć” do 150 kilogramów, z dokładnością pomiaru do 100 gram.