Eleganckie skórzane torebki, które będą zawsze modne

Zwykło się mówić, iż kobieca torebka jest niczym studnia bez dna. Telefon, kosmetyczka czy ciekawa powieść ulubionego autora – to tylko niektóre przykłady. Ale aby długo nam służyła, musi być uszyta z porządnego, trwałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, lecz praktyczne znaczenie i zazwyczaj decyduje o jej jakości. Z tego powodu panie tak bardzo pokochały torebki ze skóry naturalnej.

Czerwona torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka jest jednym z nieśmiertelnych klasyków. Elegancka, klasyczna, czy można chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku – zależnie od fasonu.Warto skusić się na ich zakup, albowiem nie zawiodą nas nigdy. Nie zapominajmy, iż interesujące ceny znajdziemy w hurtownia torebek.

Zapewniamy Ci bezpłatny dostęp do nowych treści, jeśli wpisy opracowane na tej witrynie szalenie Cię wciągnęły. Zatem nie czekaj!

Tutaj więcej: szykowne portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko wygodny, ale też modny dodatek stroju. Można ją nosić dla kontrastu z dziewczęcymi sukienkami, tudzież koronkami. Jej drapieżny charakter złagodzą jasne, pastelowe kolory. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu bardziej rockowej stylizacji, wystarczy zestawić torebkę z rurkami, topem z sieciówki oraz ciężkimi butami. Nie obowiązuje już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), dzięki czemu stylizacje są bardziej oryginalne.Jeszcze niedawno uważano, że takie modele torebek pasują jedynie kobietom młodym, panie dojrzałe powinny zaś wybierać klasyczne modele – do ręki. Na szczęście, dziś styliści zdecydowanie odradzają przejmowanie się podobnymi ograniczeniami. Najnowsze artykuły: klasyczna, w kształcie trapezu lub prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić na co dzień. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej ponadczasowa i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, jaką torebkę wybierzemy, możemy być pewne, że doda nam ona klasy, ponieważ torebki ze skóry naturalnej od zawsze kojarzyły się z prestiżem i nic nie zapowiada, aby kiedykolwiek utraciły ten status.