Doskonałe kosmetyki na bazie aloesu.

Santaverde to firma produkująca naturalne kosmetyki. Wszystkie artykuły Santaverde zawierają czyste soki i oleje roślinne, wrażliwedestylaty ziołowe i cenne ekstrakty roślinne – również ani jednej kropli wody. Większa część używanych substytutów pochodzi z certyfikowanych upraw i certyfikowanych dzikich zbiorów.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki lokalnym ekologicznym uprawom roślin, Santaverde jest w stanie monitorować wszystkie etapy procesu produkcji i zapewniają, że do uzyskiwania ich produktów wykorzystywane są tylko i wyłącznie najczystsze i najświeższe surowce obejmujące prawdziwe ilości substancji czynnych. Na nieszczęście Santaverde to firma produkująca kosmetyki wyłącznie do cery delikatnej, tłustej i dodatkowo pielęgnacji ciała. Ich wartość jest dosyć wygórowana, dlatego że za krem nawilżający o pojemności 30 ml należy zapłacić 130 zł. Chcąc podobnie skutecznie zadbać o swoje włosy, które z reguły są już „po przejściach” dobrze jest zainwestować w solidnyszampon do włosów farbowanych (sprawdź więcej na ).

Producentów jak i firm omawianych kosmetyków jest niezwykle dużo. Przedział cenowy także jest bardzo złożony: rozpoczyna się od 10 zł zamyka na 100 zł, w wielu przypadkach nawet więcej. Najbardziej promowany jest szampon do włosów farbowanychfirmy Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odbija światło, przemieniając każde włókno włosa jak również nadając im lustrzany blask. Cena produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.


Innym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który odżywia włókno włosa iochrania blask włosów koloryzowanych, od pospolitych po grube, od mało do umiarkowanie uwrażliwionych sprawiając, że włosy są niezwyklej miękkie, puszyste i lśniące. Wartośćtowaru to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony zakupić można wyłącznie w sklepie z artykułami fryzjerskimi. Łatwiej dostępnym na rynku jest Garnier Fructis Color Resist, którego cena to ok. 9zł za 250 ml. Szampon ten z racji zawartości olejku z winogron + ACAI odżywiawłosy, a dzięki użyciu technologii Chroma Intense ( gdzie pigmenty (makijaż permanentny sprzęt – https://www.permanent24.pl/pl/c/Pigmenty/33) utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że kolor jest niezmiernie trwały.

Pamiętaj, że dbając tak samo o włosy jak i skórę powinno się korzystać ze sprawdzonych i solidnych kosmetyków. Czasem lepiej zapłacić cokolwiek więcej za wiadomy produkt, natomiast mieć pełne przekonanie że nie zrobimy sobie nim żadnej szkody.