Dobry styl w rozmiarze XXL

W modzie damskiej od paręnastu miesięcy można zaobserwować rosnące zainteresowanie tematem „plus size”. Otwarcie powiada się o tym w gazetach, a kolorowa prasa ochoczo pokazuje ponadwymiarowe panie i trzeba przyznać, że odziewają się one coraz to lepiej.

sklep - obrazeczek

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
W wypadku panów ów moment jeszcze nie nadszedł i wątpię, ażeby tak się stało. Gros panów z brzuszkiem traktuje ciuchy jedynie jako szaro-bure fatałaszki, a nie jako element budowania wizerunku, który w dodatku może wywoływać wiele przyjemności.

Interesujący artykuł? Jeśli takie jest Twoje zdanie, to zerknij też na podobne strony www (https://e-sentiell.com/pol_m_bizuteria-srebrna_bransoletki-srebrne-479.html) zawierające pokrewne tematy – one zupełnie Cię pochłoną.

Wielu z nich uważa, że moda i dobry styl są dla chuderlaków, a oni sami są tłamszeni poprzez odzieżowe marki. Co prawda w przypadku mnóstwa sieciówek istotnie tak jest, lecz na szczęście świat mody nie kończy się na tychże sklepach. Panowie z brzuszkiem sądzą co więcej, że we wszystkim wyglądają byle jak oraz bez względu na to co założą rezultat będzie ten sam. To nieprawda, jako że odpowiednio dobrane ubranie a także dodatki mogą zdziałać cuda.

złomowanie aut

Autor: State Farm
Źródło: http://www.flickr.com
skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość mężczyzn w naszym kraju nosi za wielkie odzienia. To jeden z najogromniejszych grzechów modowych, zwłaszcza pośród osób „plus size”. Wydaje im się, iż luźne ubrania zakryją słabostki figury, acz jest wprost przeciwnie. Flakowate worki okrywające sylwetkę przydają kilogramów a także lat oraz wyglądają zwyczajnie mało estetycznie. Jeśli masz duży brzuch, pupę czy klatkę piersiową, to nie skryjesz tego za ogromnymi ubraniami. Kupując odzież odzież wólka kosowska dla puszystych panów poza wielkością ważny jest też stosowny dobór fasonów, proporcji oraz detali.

W wielu sytuacjach są to niuanse, na które mężczyźni nie zwracają na ogół uwagi, acz jak pisał Michał Anioł: „Nie należy bagatelizować drobnostek, ponieważ od nich zależy doskonałość”.