Daj szansę się uwieźć sile pięknych zapachów

Perfumy posiadają wspaniałą siłę. Każdy z nas sam choć raz poczuł tę właściwość – zapachy są jak ubranie, trzeba je dobrze dopasować do osobowości, okazji a nawet pory dnia. Każda kobieta powinna posiadać w swojej kolekcji co najmniej dwa flakoniki perfum – pierwszy rodzaj lekki, orzeźwiający i dodający energii – dobry na początek dnia. Drugi – nieco mocniej uwodzicielski i cięższy. Będzie odpowiedni na pewno porą wieczorną i nocną w sytuacji, gdy czeka nas wyjątkowa okazja – to idealne dopełnienie wieczornego stroju.

perfumy w drogerii

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni aromat do wieczorowej kreacji jest jak zwieńczenie dzieła – każda Pani czuje się dużodużo atrakcyjniejsza. Zdecydowanie jest to zrozumiałe – wielu Panów nie oprze się przedstawicielce płci pięknej, jeśli zaintryguje go zapachem. Kto jest zainteresowany tym tematem może zajrzeć tu: strona z ciekawymi przykładami.

Każda z nas chciałaby czasami poczuć się jak bywalczyni czerwonego dywanu. To możliwe do osiągnięcia dzięki perfumom proponowanym przez piosenkarkę która jest Rihanna. Tym zapachem jest Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Zapach ten zaprojektowano dla kobiet równie żywiołowych jak piosenkarka – przykuwających uwagę i bardzo odważnych. Jest to zapach łączący w sobie delikatne nuty owocowe oraz kwiatów z nieco cięższymi aromatami jak na przykład wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kobiet aktywnych, które uprawiają sport i wykorzystują cały dzień najlepszą opcją jest zapach SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Jest to propozycja o niezwykle delikatnym i orzeźwiającym zapachu, motywującym do działania w każdy dzień. Właściwości te są wynikiem zastosowania zapachów mandarynki i kwiatów. Niezwykle lubiana przez kobiety, ponieważ aromat niezwykle długo utrzymuje się na skórze. Perfumy są przy tym w niebywale niskiej cenie.

Nieodłącznym atutem każdego mężczyzny jest jego zapach (zobacz przykład tu). W taki sam sposób jak kobieta do sukni, podobnie mężczyzna wymaga niezwykłego aromatu dla swojego garnituru. Dla mężczyzn niezwykle męskich, o mrocznym usposobieniu stworzono zapach Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Wyjątkowy aromat dla nieprzeciętnych panów. Jego atutem jest fakt, że jest nadzwyczaj wydajny. Już niewielka ilość jest dobra, by mocny zapach utrzymywał się wiele godzin.