Co w letniej szafie piszczy?

Kiedy zima jeszcze straszy nas mrozem, to trzeba pamiętać, że w pobliżu czai się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o uzupełnieniu szafy. Nadchodzący sezon to doskonały pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie wybrać się na polowanie. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie. Różnorodność jest tak wielka, że na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach?

Trendy na wiosnę-lato to przewiewne materiały, a do tego feria kolorów. Czas wyrzucić ciemne i grube marynarki i zrobić wolną powierzchnię na roślinne wzory. Jeśli jesteś miłośniczką lat 60-tych, to jest element, o którym nie możesz zapomnieć. Tego typu tkaniny odnajdziemy na bluzkach i sukienkach. Do cenionych ubrań będą należały spodnie.

U każdej kobiety, która uważa się za modną, w szafie nie powinno zabraknąć jasnych spodni, które od kilku sezonów cieszą się stałym powodzeniem zwłaszcza, jako część wytwornych garniturów. Kolejnymi spodniami, które są modową ikoną są dżinsy. Dżinsy to niezbędnik obecnego sezonu. Mówi się, że para dobrych dżinsów musi być w szafie tak jak mała czarna. W łaskach pozostaną również trampki – właściwe dopełnienie dżinsów. Szczególnie te na wysokim obcasie. Pasują zarówno do spodni jak i do spódnicy, można je nosić do pracy jak i na mniej służbowe spotkanie.

Lato w szafie

Autor: Mobilus In Mobili
Źródło: http://www.flickr.com

Ważną częścią letniej mody i tak są sukienki letnie. Nie ważne czy z krótkim rękawami, maxi, czy też z odkrytymi plecami, uwydatniające biust, zawsze cieszą się sporym uznaniem, w trakcie letnich miesięcy. I tutaj również rządzą kwiaty w zeszłym roku.

Modne sukienki znajdą swoje zwolenniczki w każdym miejscu i o każdej porze. W tym roku hitem staną się, obok roślinnych printów, pastelowe barwy. Równie wielkim powodzeniem cieszyć się będą motywy wschodnie takie jak: ptaki. Z modnych tej wiosny gadżetów każda kobieta powinna posiadać ciężkie kolczyki. Do tego praktycznie trendy torba miejska, która odmieni styl każdej z nas.

Moda z roku 2013 nie przeminęła do końca. Nadchodzący sezon to, zatem nowości jak i sprawdzone wcześniej trendy, dlatego ciekawym doświadczeniem będzie łączenie ze sobą tego, co nowe z tym, co już znane.