Jak sprawić by w domu było ładnie i wygodnie

Mamy już wymalowane ściany w jednorodnym kolorze z pacnięta gdzieniegdzie farbą o innym odcieniu – jakąś rośliną lub namalowanym innym wzorkiem, będącym wynikiem działania przykładowo – równań matematycznych. Posiadamy także w domu właśnie takie jakich potrzebujemy meble. Dokładnie w takowym stylu jaki nam pasuje.

Ale jednak mamy odczucie że czegoś nam tu jeszcze brakuje. Można wówczas zastanowić się nad wykorzystaniem barwnych materiałów na narzuty. Będzie to miało tę dodatkową wartość, iż w jakiś sposób ochronimy nasze meble przed zniszczeniem, a jednocześnie można tymże sposobem spróbować dopieścić nasze pomieszczenia. Jeśli mamy ciut sporzej odwagi możemy wykorzystać do uszycia narzut na sofę lub krzesła miłe w dotyku dzianiny futerkowe.

niebieski sweterek z dzianiny

Autor: Bess Georgette
Źródło: http://www.flickr.com

Osiągalne są one w bardzo wielu deseniach i barwach jakie zadowolą nawet bardzo wybrednych klientów. Dzianiny futerkowe osiągalne są w wielu fakturach, można więc dodatkowo kupić zrobiony z nich dywanik pod stolik kawowy z bardziej lub mniej długim włosem czy też ich mieszanką, aby nasze stópki były jak najbardziej zadowolone, zwłaszcza kiedy w niedzielny ranek będziemy w szlafroku popijać ranną kawę patrząc nostalgicznie za okno. Jeżeli jeszcze mamy małe dzieci dzianiny futerkowe nadadzą się doskonale na śpiwory dla dzieci dlatego że są to miłe w dotknięciu materiały oraz faktury, a również – co bardzo ważne – występują w wielu różnych kolorach
Opracował

.

Ponieważ przybliża się czas jesienno-zimowy i nocami bywa już istotnie ziąb, przy takowej sposobności zaradna pani domu dokona przeglądu dysponowanej pościeli. Naturalnie jest bardzo prawdopodobnym że w pewnym momencie będziemy musieli dokonać wymiany pościeli na nowiutką. To chwila by zastanowić się czy aby nie nabyć zdrowej, naturalnej pościeli. Przykładowo pościel wełniana jest nie jedynie ogromnie zdrowa ale ma też te atrybuty że może być użytkowana i latem i w zimie. Kiedy za oknem białe szaleństwo zapewni nam komfortowe ciepło i zapewne bardzo przytulnie będzie się nam zasypiać kiedy zakrywać nas będzie pościel wełniana. Z kolei latem pozwoli się nie przegrzewać, przez co będziemy mieć zdrowy sen a rankiem z nową werwą przystąpimy do codziennej pracy.

Autor