Co kryje kobieca kosmetyczka?

Kufer pełen rozmaitości lub pudełko Pandory – wszystkie te porównania skrzętnie pokazują istotę kobiecej kosmetyczki. Na początku wypadałoby wyznać, że rzadko którakolwiek z nas jest w stanie upchnąć swoje przybory tylko w jednej. Bez których przyborów nie potrafimy się obejść?

mini zestaw kosmetyków nantes

Autor: Nantes
Źródło: Nantes

Jeżeli zapytalibyśmy przedstawiciela brzydszej płci o to, co zawiera kosmetyczka żony, niewykluczone, że ukryłby głowę w ramionach i dał drapaka w panice. Wyłącznie kobietawie, do czdego może się przydać nieskończona ilość preparatów codziennie, a kwas hialuronowy nie okazuje się popularną trutką na niesfornych partnerów.

Najważniejszy kosmetyk Specyfik, który zawsze trzeba trzymać pod ręką, to oczywiście krem do rąk – logiczne. Nie wyłącznie kosmetyczka, lecz także torebka nosi conajmniej jedną porcję tego niezbędnego specyfiku. Pewne panie nie wychodzą bez swego kremu z mieszkania i trudno im przetrwać dzień.

Kosmetyczka z barwnymi kosmetykami to całkowicie różna sytuacja: szminka i podkład nie wydają się tak ważne jak wyśmienity balsam wyszczuplający. Niemal każda przedstawicielka płci pięknej uważa, że jest jej za dużo, a odpowiedzią na ten problem okazuje się oczywiście wyjątkowy preparat. Nie jest istotne, czy przynosi efekty, ważne, aby na etykiecie widniała informacja o utracie centymetrów w biodrach. W związku z tym smarowidło do pielęgnacji ciała o tych właśnie właściwościach, z algami, guaraną i specjalnymi elementami, musi znaleźć się w kosmetyczce nawet najzwyklejszego okruszka.

Co do demakijażuWażna część kosmetyków, bez których absolutnie nie ma szans funkcjonować, to rzecz jasna cały arsenał do zmywania kolorów z twarzy. Warościowe mleczko do demakijażu albo płyn micelarny musi posiadać każda dziewczyna. Na tym żadna z nas nie oszczędza, podobnie jak na wodzie termalnej, którą warto spryskać po wszystkim twarz. Inne panie zamiast niej wolą tradycyjny tonik do twarzy.

Kremy i smarowidłaChociaż zawartość kosmetyczki na tym się nie kończy, to jednak ważne miejsce zajmuje w nim lek na wiek, czyli krem! Od zarania dziejów zmarszczki na twarzy oznaczają kobiecą tragedię, a dobry krem pod oczy jest remedium na lęki przed przyszłością. Wygładzające, liftingujące, nawilżające mazie do twarzy są najlepszymi przyjaciółmi pań i z całą pewnością rządzą w kosmetyczce w towarzystwie balsamów wyszczuplających. polecana kosmetyczka

Źródło: NANTES