Co czeka nas na wiosnę? Jakie tendencje będą często spotykane na polskich ulicach? Dowiedz się już dziś!

Czy to wiosna, czy zima, za każdym razem widzimy się z ciekawostkami modowymi. Każda kobieta wie, że z chwilą zmiany pory roku musi kupić sobie coś nowego, bez względu na to co to będzie.

obuwie

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Wobec tego, iż aktualnie mamy wiosnę i nadejdzie niebawem lato, dość ważną kwestią będą wszelkie informacje dotyczące obecnie panujących trendów. Różnorakie kolorowe czasopisma damskie eksponują panowanie stylu retro. Na wybiegach mamy sposobność ujrzeć ubrania przypominające nam okresy hipisowskie i barwne dyskoteki, które kojarzą nam się z błyskotkami oraz szerokimi dzwonami, też u panów. Jednakże w miejsce dosłownych odsłon przeszłości uzyskujemy ich interpretacje w postaci disco garniturów czy sukni boho. Modne są frędzle, które na razie osiągają rozmiar XXL. Zdecydowanie na czasie są spódniczki mini, choć nie wiadomo, czy kiedykolwiek ustąpiły z horyzontu. Obecnie w asymetrycznej odsłonie. Powraca też stara miłość nazywana dzwonami. Fakt, że nie nadają się do jeżdżenia na rowerze, bo wplątują się w łańcuch i to jest ich wielka wada, aczkolwiek klimat robią. Obecnie modne buty damskie to gladiatorki, a najmodniejszym kolorem pory roku jest żółty. Patrząc na pokazy mody możemy zwrócić uwagę na siatkowe sukienki. Czytaj więcej tutaj: modne buty sportowe damskie kraków.

obcasy

Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Topowymi dodatkami są z pewnością naszyjniki i długie kolczyki. Te z ekspresyjnymi oczkami doskonale włączą się w styl boho, czy hippie. Jak zazwyczaj najbardziej odpowiednia jest biżuteria w srebrnym kolorze. Zwykle widzianym połączeniem pod względem barw są właśnie akcesoria i modne buty damskie. Na czasie są też szaliki, w różnego rodzaju wzory, od kratki do wspaniałych wielokolorowych kwiatów. Ostatecznie na wiosnę oraz lato nie musimy się ograniczać. Ostatecznie promyki słońca każdemu motywowi i kolorowi dodadzą czaru. Proponuję zestawiać barwy ciemniejsze albo mniej krzykliwe z intensywnymi kolorami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi drobinkami.

Zobacz oprócz tego takie ciekawe wskazówki z serwisu (http://www.amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/z-tloczeniem/), które przeczytasz pod tym linkiem – one również opisują to zagadnienie.

Może być też gładka, a do tego śliczne zielone buty bądź torebka. Unikajmy przerostu formy nad treścią, czasami lepiej nie wzbogacać się w dodatki, lecz powariować z zestawianiem różnych części odzieży. Toteż, bawmy się barwami oraz modą! Zobacz więcej: polecane buty sportowe damskie łódź.