Cena wszechobecnego kultu odmładzania się i możliwości współczesnej medycyny estetycznej.

Kult młodości jest na stałe wpisany w rzeczywistość bogatych i rozwiniętych krajów. Już w zasadzie nie do pomyślenia jest, żeby kobieta chodziła z siwymi włosami na głowie, albo zdecydowała się na pokazywanie zmarszczek.

botox

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Nawet jeśli te ostatnie są wynikiem jej radosnego usposobienia i pojawiły się wskutek ciepłego uśmiechu, nie schodzącego prawie z twarzy. Obsesja ta także zaczyna dopadać panów, którzy jeszcze niedawno dzielnie uciekali przed różnymi kosmetycznymi zabiegami, choćby chodziło tylko o pozbycie się szpecących pryszczy. Ich wyjaśnienia mówiące o atrybutach męskości i dojrzałości, za którą stoi stateczność oraz odpowiedzialność coraz słabiej się słyszy. Za to w gabinetach medycyny estetycznej kolejki zaczynają się wydłużać nie tylko o same panie. Rosnącą klientelę zaczynają stanowić właśnie panowie, którzy decydują się na coraz bardziej zdecydowane eksperymenty mające poprawić ich wygląd i oczywiście samopoczucie.

O ile jeszcze parę lat temu najczęściej wybieranymi zabiegami jakie powszechnie stosowano było wypełnianie zmarszczek Warszawa , usuwanie różnych przebarwień, blizn, czy botoks Warszawa , o tyle dzisiaj coraz częściej sięga się po bardziej radykalne metody. Będzie tu chodzić o chirurgię plastyczną i ogromne możliwości, które może dać. Zabieg napinania skóry twarzy będzie polegał przykładowo na nacięciu skóry za uszami i zszyciu jej w taki sposób, że napina się ona na wysokości kości policzkowych. Unoszenie górnych powiek będzie się opierać na podobnej metodzie.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło a przeczytasz tam interesujące informacje, które na długo zapamiętasz.

Po prostu rozcina się płat skóry nad okiem i wycina mały klin, a później zszywa się nacięte fragmenty. Sprawdź też lifting twarzy Warszawa.

zmarszczki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Mniejsza ilość skóry powinna zlikwidować efekt opadających powiek i w dużym stopniu odmładza spojrzenie. Możliwości ingerencji w ciała pacjentów jest coraz więcej i na pewno są coraz bardziej skuteczne i bezpieczne. Problemem mogą być ceny.

Jeżeli czytasz prezentowany tekst to oznacza, że wątek Cię bardzo zafascynował – kliknij odnośnik do strony zabiegi odchudzające wrocław, a znajdziesz równie atrakcyjne informacje.

Jeśli chodzi o botoks ceny to będą się one kształtować na poziomie do tysiąca złotych za pojedynczy zabieg, lecz zabiegi te co jakiś czas trzeba powtarzać. Jeśli chodzi o operacje plastyczne w grę wchodzą już tysiące złotych, za to efekt jest znacznie trwalszy.