Bądź piękna tej wiosny z płaszczami H&M.

Nim lato na stale zamieszka w naszej szafie musimy zmierzyć się z zbliżającą się ogromnymi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt ciepłe ubrania i otwórzmy się na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i popakujmy kozaki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki z krótkim rękawem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale delikatnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak zaledwie mało czasu,bo tylko ze dwa miesiące. A że zmienną jest, noszenie lżejszych ubrań w najbliższym czasie całkowicie może stać się niemożliwe. Jednak nie zrażajmy się, szanowne panie i już szykujmy portfele, aby w nadchodzącym czasie wyglądać modnie.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z dawnych lat. Przeszukajmy, zatem zasoby naszych mam i babć i zweryfikujmy, co możemy z nich wyszperać i dopasować do obecnych trendów. Na przekór porze roku, która jest najczęściej bogata w barwy rodzącej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy fanek jasnych kolorów takie praktycznie nie będą występować. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć ile będzie chciał. Ciuchy których znakiem charakterystycznym są duże i gruby pas podkreślający zgrabną figurę, znów pojawią się wszem i wobec.

Tkaniny, z których uszyte będą płaszcze, zadowolą panie tęskniące za modowym kontrastem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne akcesoria, które w tym roku przemienią Cię w królową stylu.